specjalistyczne usługi doradztwa transakcyjnego

Eksperci

 

Kierownictwo

Kierownik Projektu

Piotr Zakrzewski

Opiekunowie Key Account Manager Mateusz Turowski
Pion ekspercki Ekspert merytoryczny Marek Majewski
Pion Analityczny Manager usług - Analityk Magdalena Bogucka
Pion Analityczny Manager usług - Analityk Marcelina Hawryluk
Pion Analityczny Manaer usług - Analityk Paweł Kolman
Pion Organizacyjny Manager Obsługi Beneficjentów Marta Pertkiewicz

 

 

Mateusz Turowski

 

Doświadczony doradca oraz konsultant, związany z rynkiem finansowym od ponad 7 lat.

Absolwent Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, pierwsze lata studiów rozpoczął na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Psychologii, specjalizujący się w psychologii biznesu oraz organizacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie Key Account Manager w projekcie Katalizator Inwestycji , koncentrujący  się na obsłudze firm w zakresie doradztwa transakcyjnego.
Jako jeden z pierwszych, uczestniczył w budowaniu usług niezależnego doradztwa finansowego dla klientów indywidualnych w Polsce.  Zdobył również cenną wiedzę i praktykę zawodową przy tworzeniu oddziałów obsługi klienta, call center, prowadzeniu szkoleń oraz procesów rekrutacji.

 

W życiu prywatnym uwielbiającysporty ekstremalne, podróże, sztukę, a także sztukę kulinarną.       

Marta Pertkiewicz

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych SGGW (Socjologia – komunikowanie
i doradztwo). Studentka studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości SGH. Doświadczenie zdobyła w obszarze organizacji, promocji i rekrutacji uczestników kongresów, konferencji, warsztatów, szkoleń.

Magdalena Bogucka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka University of Konstanz (Niemcy), studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalnością Finanse Przedsiębiorstw. Doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa transakcyjnego (due diligence finansowe; vendor due diligence) oraz audytu sprawozdań finansowych wg UoR i MSSF zdobyła podczas pracy w firmie z tzw. Wielkiej Czwórki.

Paweł Kolman

Absolwent dziennych studiów doktorskich w Katedrze Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe jako analityk zdobywał w instytucjach finansowych, takich jak: PKO BP, Grupa Kapitałowa TU EUROPA oraz Doradcy24. Od kilku lat zajmuje się wyceną instrumentów finansowych i tworzy modele wycen spółek notowanych na GPW. Dodatkowo jest on wykładowcą akademickim, a jego zainteresowania naukowe związane są z innowacyjnymi instrumentami pochodnymiwykorzystywanymi w celach inwestycyjnych. Prywatnie pasjonuje się podróżami oraz fotografią.

Marcelina Hawryluk

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (kierunek Finanse i Bankowość), stypendystka Aarhus School of Business w Danii (Finance and International Business), EDHEC Business School we Francji (Risk and Asset Management) oraz Copenhagen Business School w Danii (Corporate Finance). Doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym zdobyła pracując jako analityk akcji w domu maklerskim Erste Securities Polska (wycena fundamentalna spółek giełdowych z sektora spożywczego oraz IT).

Marek Majewski

Doświadczony finansista - analityk (zarządzanie aktywami, controling, budżetowanie, planowanie, raportowanie), lider projektów biznesowo-informatycznych. Absolwent wydziału Handlu Wewnętrznego Szkoły Głównej Handlowej . Wieloletnie doświadczenie zawodowe w finansach oraz znajomość rynku kapitałowego zdobywał w bankowości, ubezpieczeniach, a także w branży leasingowej (m.in. Grupa Kapitałowa KBC, TU Compensa SA (Vienna Insurance Group), Grupa Kapitałowa PZU SA, BGŻ SA).

Piotr Zakrzewski

Analityk i praktyk rynkowy. Absolwent Wydziału Zarządzania UW oraz podyplomowych studiów Rachunkowość Zarządcza i Controlling. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu finansów i rynków kapitałowych, licencjonowany dealer bankowy (ACI Polska). Związany z rynkiem kapitałowym od 15 lat. m.in. zarządzający portfelem w Pekao PTE, Analityk i trader – Grupa Lotos, Szef Działu Zarządzania Ryzykiem – PGNiG raz Szef Działu Doradztwa Transakcyjnego WYG International. Obecnie Kierownik Projektu Fundacji Obserwatorium Zarządzania, specjalizujący się w doradztwie związanym z pozyskaniem kapitału (dla MŚP) zarówno na rynku niepublicznym jak i publicznym.

 

 

Skontaktuj się z nami!

 
Mapa strony