specjalistyczne usługi doradztwa transakcyjnego

Patron merytoryczny

 

Patron medialny

 

eGospodarka.pl to praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy oraz pracy w domu.
Szczególnym zainteresowaniem cieszą się narzędzia, takie jak: baza przetargów publicznych, komentarze gospodarcze i finansowe, wzory dokumentów i formularzy, porady z prawa pracy, podatków i rachunkowości, kursy walut, aktualności ze świata IT, oferty pracy w Polsce i za granicą oraz najnowsze raporty i prognozy. eGospodarka.pl udostępnia także narzędzia porównawcze, wyszukiwarki i kalkulatory.
Misją serwisu jest między innymi dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi oraz pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących zaistnienia firmy w Internecie.


MamStartup to jedyny w Polsce serwis w całości poświęcony tematyce startupów oraz innowacyjnych projektów biznesowych w internecie. Mamstartup stworzony został z myślą o młodych, wkraczających na rynek przedsiębiorcach, a także inwestorach i instytucjach wspierających innowacyjną gospodarkę. Dzięki publikacjom tekstów specjalistów z wieloletnim doświadczeniem serwis pełni również funkcję edukacyjną. MamStartup jest miejscem inspiracji dla nowych pomysłów oraz rozwiązań, które można wdrożyć do własnej firmy.

 


 

Proseed to miesięcznik skierowany do dynamicznych właścicieli firm i menadżerów, którzy chcą szybko budować ich wartość. Jest praktycznym źródłem wiedzy o tworzeniu skalowalnego biznesu, szybkim jego rozwoju i wykorzystywaniu przewagi konkurencyjnej do zbudowania pozycji rynkowej. Magazyn ukazuje się co miesiąc w formie drukowanej, pdf oraz audio. Zapisz się na http://proseedmag.pl/newsletter

 


 

Portal Biznesowy.net powstał w celu ułatwienia kontaktu pomiędzy firmami oraz ich potencjalnymi klientami i kontrahentami. W portalu w łatwy sposób można zamieścić wartościową i kompletną prezentację firmy, przez co podnieść jej rozpoznawalność oraz pozyskać nowe kontakty biznesowe. Prestiżowość miejsca i przejrzystość treści, w połączeniu z prostotą obsługi oraz wysoką odwiedzalnością portalu, powodują, że każda firma odnosi szerokie korzyści dzięki zaistnieniu w portalu Biznesowy.net!

 


 

Investment Tribune – kwartalnik poruszający tematykę źródeł finansowania przedsiębiorstw sektora MSP, w szczególności inwestycji Aniołów Biznesu i Venture Capital skierowany do przedsiębiorców i inwestorów. Publikuje artykuły i wywiady o strategiach biznesowych innowacyjnych firm i opisuje jak instytucje otoczenia biznesu pomagają budować ich wartość. Misją czasopisma jest wsparcie przedsiębiorczości w Polsce i promowanie współpracy przedsiębiorców poszukujących kapitału z inwestorami indywidualnymi.

 


 

Bankier.pl - Polski portal finansowy. Informacje o: gospodarka, inwestowanie, finanse osobiste, prowadzenie firmy, kursy walut, notowania akcji, fundusze.

 

Skontaktuj się z nami!

 
Mapa strony